TechniShow 2018 │ versID

TechniShow 2018

Een aantal van onze klanten bezochten wij tijdens TechniShow 2018.

Tijdens deze beurs wordt het grootste en meest complete platform voor de maakindustrie van de Benelux gepresenteerd.  Het is dé vakbeurs in de productietechnologie.

Een aantal van onze deelnemende klanten aan deze mooie beurs bezochten wij met veel plezier:

 

Young cuttingtools biedt een totaalpakket verspanende gereedschappen van hoge kwaliteit aan.

Q-fin Quality Finishing voor ontwikkelen, bouwen en verkopen van machines voor het ontbramen, slijpen en afronden van metalen onderdelen.

Berlingr richt zich op het automatiseren van productielijnen. Robotisering voor het MKB.

VEIDEC is een Zweeds bedrijf met vestiging in Nederland, dat geavanceerde chemische producten voor reparatie en onderhoud ontwikkelt en verkoopt.

VLH Welding Group is reeds jaren een toonaangevende toeleverancier in de lastechniek, met als verkoopgebied geheel Nederland en België.

 

We hebben hiervoor mooie dingen mogen maken waaronder #brochures #roll-up banners #beurswand #presentaties #uitnodigingen en we verzorgden de #fotografie en #technische #documentatie zoals #handleidingen voor een aantal van deze bedrijven.

Daarnaast hebben we natuurlijk veel meer techniek en bedrijven gezien! Kortom: een zeer geslaagde dag met veel indrukken!

 

Meer weten over versID? Kijk eens verder op de website of neem vrijblijvend contact met ons op.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld
Geef een geldig e-mailadres op.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

keyboard_arrow_up